Úvod » Stolní Tenis

Stolní Tenis

Vznik oddílu stolního tenisu při TJ Sokol Batelov se datuje do roku 2016. Teprve po několikaletém aktivním tréninku se podařilo vytvořit dvě soutěžní družstva, jež se přihlásily do do regionální soutěže 3. třídy mužů. TJ Sokol Batelov A pod taktovkou Františka Fraje a TJ Sokol Batelov B pod vedením Vladimíra Pecky. Oddíl pořádá každoročně 2 oficiální turnaje pro amatérské stolní tenisty, ale také čtyři netradiční turnaje.
Tréninky probíhají vždy od 17:00 v tělocvičně Sokolovny a to v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli. Rádi mezi sebou přivítáme zájemce všech věkových kategorií, kteří si chtějí vyzkoušet tento krásný sport,  zdokonalit se v něm a třeba i zasoutěžit.

V případě zájmu, či jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na Vladimíra Pecku (vladimirpecka@seznam.cz ; 724 826 906), nebo Františka Fraje (frantisek.fraj@gmail.com; 724 639 292)

SOUPISKA TJ SOKOL BATELOV A
Fraj František