Úvod » Nohejbal

Nohejbal

Nohejbalový oddíl Sokola Batelov datuje své začátky do roku 2001. Tehdy se parta nadšenců v čele s M. Vybíralem rozhodla aktivně provozovat tento sport.  Po 15 letech se členská základna postupně rozrostla a tak je v současné době 14 aktivních členů. Mezi nejlepší patří Jakub Rychlý, který nastupuje i jako hráč ABUS Jihlava hrající krajský přebor. Trochu nám ale schází právě mladší hráči, kteří půjdou ve stopách Jakuba. Každoročně také pořádáme turnaj O POHÁR MĚSTYSE BATELOVA jehož úroveň je opravdu vysoká .Turnaje se účastní opravdu kvalitní družstva a hráči. Závěrem bych rád pozval zájemce do našich řad, kde si dobře zasportují a skvěle se odreagují.

Seznam členů 2016 : Rychlý. R, Rychlý. J, Jedlička, Vilímek, Kapoun, Milaberský, Vítek. R, Vítek. J, Knobloch, Peterka, Fraj, Furman,Hereš,Vybíral.

Za TJ Sokol Batelov  - Jaroslav Jedlička (člen oddílu)