Úvod » Aktuality

ÚSPĚŠNÁ SEZÓNA STOLNÍCH TENISTŮ
2018-04-10

Stolní tenisté TJ Sokol Batelov za sebou mají úspěšnou sezónu. Áčko zaznamenalo posun tabulkou o jednu příčku, béčko o dvě. Vytoužený postup áčku ale zatím uniká...

POZVÁNKA NA NOVOROČNÍ VÝSTUP ČEŘÍNEK – 2018
2018-01-04

Sokol Batelov ve spolupráci se Sokolskou župou plukovníka Švece pořádá novoroční výstup na vrchol oblasti Jihlavska – ČEŘÍNEK. Přijďte přivítat společným setkáním nový rok. Ve stejný čas dochází k setkáním i na dalších místech naší župy – Mařenka, Šacberk, Babylon. Zahajme letošní rok výstupem na mimořádné místo.

Turnaj ve stolním tenise
2017-04-11

Stejně jako každý rok, i lestos se uskuteční v tělocvičně TJ Sokol Batelov tradiční turnaj ve stolním tenise. Tentokrát se uskuteční 22.4.2017 a bude zahájen od 9:00.

Stolní tenisté okupují první příčku!
2016-11-01

Batelovští stolní tenisté, nováčci nejnižší okresní ligy, budou minimálně do pátku okupovat první místo tabulky celé soutěže i díky výtečně hrajícímu Františkovi Frajovi, který ještě nepocítil hořkost porážky.

Rozlosování stolního tenisu
2016-09-21

TJ Sokol Batelov - oddíl stolního tenisu a jeho obě družstva už znají rozlosování celé soutěže. Z důvodu regulérnosti výsledků, požaduje svaz předehrávku obou vzájemných zápasů TJ Sokol Batelov A proti TJ Sokol Batelov B. Z tohoto důvodu nejsou datumy zcela přesné.

1-5 |